Pomimo braku premier nowych produkcji z polskim dubbingiem, w 15. tygodniu w Box Office wciąż znajdują się cztery filmy w rodzimej wersji językowej. Niespodzianką nie jest natomiast niska pozycja nowego obrazu Monolith Films, „Hellboy” (4. miejsce). Zgodnie z pierwotnymi informacjami, reboot serii o rogatym diable miał otrzymać dubbing, jednak dystrybutor wycofał się z tej decyzji. Wynikowi nie pomógł również powrót produkcji tego dystybrutora do sieci kin Cinema City.

2. SHAZAM!
Drugi weekend nowego filmu Warner Bros. i DC Comics na ekranach to kolejne 55 915 osób. „Shazam!” na drugim miejscu znalazł się z wynikiem 219 666 widzów od dnia premiery.

3. DUMBO
Nieugięcie w rankingu wciąż trzyma się disnejowski „Dumbo”. W 3. tygodniu wyświetlania, produkcja przywiodła do kin 47 669 osób. Od dnia premiery obraz Tima Burtona zobaczyło już 258 158 widzów.

5. MANU. BĄDŹ SOBĄ!
Ta niepozorna animacja od Kino Świat ma się bardzo dobrze! W ostatni weekend obejrzało ją 35 253 osób. Po 3. tygodniach na ekranie „Manu. Bądź sobą!” obejrzało 82 516 widzów.

7. KAPITAN MARVEL
Wciąż dzielnie na ekranach utrzymuje się „Kapitan Marvel”. To już 6. tydzień tej produkcji na dużych ekranach! Miniony weekend to kolejne 18 064 osoby, co łącznie daje wynik 766 063 widzów od dnia premiery.

W przyszłym tygodniu dubbingowe produkcje znów zagrają w osłabionym składzie. Pomimo premiery animacji „Praziomek”, film zobaczymy w kinach w weekend wybiórczo. Oficjalnie wejdzie na duże ekrany dopiero w poniedziałek, 22 kwietnia. Z kolei od 24 kwietnia (środa) rozpoczną się przedpremiery filmu „Avengers: Koniec gry”, który zgodnie z prognozami ma możliwość pobicia wszelkich rekordów Box Office.

Dodaj komentarz