Film „Łowcy Czarownic” zadebiutował z polskim dubbingiem w zeszłym roku podczas festiwalu Kino Dzieci, a już w maju będzie można go obejrzeć w wybranych kinach w całej Polsce! Dziś przedstawiamy Wam wszystkich twórców polskiej wersji oraz zwiastun z dubbingiem.

Jovan jest zamkniętym w sobie chłopcem z niepełnosprawnością, ale w nocy przeistacza się w Cienia, nieustraszonego superbohatera. Gdy w klasie Jovana pojawia się Milica, a między dziećmi rodzi się przyjaźń, postanawiają razem odnaleźć czarownicę i zdjąć zły czar, który rzuciła na tatę dziewczynki.

Wersja polska powstała w Studio Publishing na zlecenie Stwoarzyszenia Nowe Horyzonty. Reżyserią, do dialogów Katarzyny Michalskiej, zajęła się Dobrosława Bałazy. Realizatorem dźwięku i montażystą był Jacek Kacperek, a produkcją kierowała Aneta Staniszewska-Kozioł.

Głosów postaciom użyczyli: Antoni Scardina (Jovan), Sara Lewandowska (Milica), Agnieszka Fajlhauer, Waldemar Barwiński, Anna Apostolakis-Gluzińska, Bernard Lewandowski, Kinga Suchan, Barbara Zielińska, Julia Kołakowska-Bytner, Damian Kulec, Zuzanna Galia, Miłosz Konkel, Michał Podsiadło, Piotr Bajor, Karol Kwiatkowski oraz Maja Kwiatkowska.

Film w wybranych kinach obejrzycie od 17 maja!

Dodaj komentarz