Już dziś, 20 kwietnia, rozpocznie się emisja nowych odcinków popularnego anime „Inazuma Eleven”. Dalszą część 3. sezonu serialu pokaże stacja TVP ABC. Zgodnie z nowymi informacjami, prawa do emisji kolejnego serialu z tej serii, „Inazuma Eleven GO”, zakupiła już inna stacja telewizyjne. Nie wiadomo jednak, czy będzie ona emitowana w polskiej wersji językowej.

Mark Evans, utalentowany bramkarz, wnuk jednego z najlepszych japońskich bramkarzy, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów z gimnazjum Raimon. By nie dopuścić do rozwiązania drużyny, bohaterowie muszą rozpocząć ciężki trening i zwyciężyć w zawodach z „Królewską akademią”.

Podobnie jak w przypadku wszystkich poprzednich odcinków, dubbing do anime powstał w studio SDI Media, a jego reżyserem jest Janusz Dąbrowski. W głównych rolach występują: Miłosz Konkel, Kamil Kula, Robert Kuraś, Julia Kunikowska, Rafał Fudalej, Beata Wyrąbkiewicz, Maksymilian Rogacki, Krzysztof Plewako-Szczerbiński, Klaudiusz Kaufmann, Katarzyna Łaska, Jakub Mróz i wielu innych.

Emisja nowych odcinków na antenie stacji codziennie od 20:40/20:55 (w zależności od dnia).

Dodaj komentarz