Już dziś na antenie Disney Junior rozpocznie się emisja nowych odcinków animacji „Lwia Straż”, serialu osadzonego w świecie znanym z filmu „Król Lew”. Między 23, a 26 kwietnia stacja pokaże 4 nowe odcinki, któe zakończą obecnie trwający, drugi sezon. To jednak nie koniec przygody, ponieważ w marcu zeszłego roku Disney zapowiedział powstanie 3. serii.

Kion, syn Simby i Nali, odkrywa w sobie uśpiony talent: ryk czyniący z niego najpotężniejsze zwierzę w całej Lwiej Ziemi. Simba mianuje go nowym przywódcą Lwiej Straży, grupy młodych, ale bystrych i odważnych zwierząt, które mają za zadanie strzec porządku w królestwie i chronić Krąg Życia.

Nowe odcinki na antenie Disney Junior będzie można zobaczyć w dniach 23-26 kwietnia o godzinie 18:30. Powtórki tego samego dnia o 22:30.

Reżyserem dubbingu powstałego w studio SDI Media jest Agnieszka Zwolińska, a w obsadzie znaleźli się: Antoni Scardina, Mikołaj Gajowy, Tomasz Steciuk, Magdalena Wasylik, Mateusz Narloch, Zofia Modej, Waldemar Barwiński, Tomasz Borkowski, Joanna Węgrzynowska-Cybińska, Szymon Kuśmider oraz Krzysztof Banaszyk jako Simba, Tadeusz Borowski jako Zazu, Krzysztof Tyniec jako Timon, Marek Barbasiewicz jako Skaza i Wiktor Zborowski jako Mufasa.

Dodaj komentarz