Kolejny tydzień z rzędu, pomimo braku nowych dubbingowych premier, w pierwszej dziesiątce polskiego Box Office znalazły się 4 pozycje w rodzimej wersji językowej. Raport z ostatniego weekendu nie uwzględnia przedpremier animacji „Praziomek”.

2. SHAZAM
„Shazam”, najnowsza superbohaterska produkcja studia Warner Bros. oraz DC Comics, w 3. tygodniu wyświetlania wciąż mierzy wysoko i nie ustępuje napisowemu „Hellboyowi”. W ostatni weekend film zobaczyły 9 802 osoby, co łącznie daje wynik 264 449 widzów od dnia premiery.

4. KAPITAN MARVEL
Mimo wczorajszych przedpremier „Avengers: Koniec gry”, poprzednia produkcja MCU po 5. tygodniach na ekranach trzyma się równie mocno. W weekend obejrzało ją 4 975 osób, czyli łącznie 784 044 widzów od dnia premiery.

5. DUMBO
Nowa familijna produkcja Tima Burtona ustąpiła miejsca Kapitan Marvel spadając na piąte miejsce Box Office. W 4. weekend na ekranach film o najpopularniejszym słoniku na świecie przyciągnął do kin 4 584 osoby, co daje mu 290 899 widzów od dnia premiery.

6. MANU. BĄDŹ SOBĄ!
Niemiecka animacja od Kino Świat, „Manu. Bądź sobą!”, w 3. tygodniu wyświetlania została obejrzana w miniony weekend przez 2 952 osoby. Łączny wynik filmu od dnia premiery to 107 074 widzów.

To prawdopodobnie ostatni weekend w takim składzie. Kolejny raport polskiego Box Office zostanie bez wątpienia zdominowany przez „Avengers: Koniec gry”. Pytanie brzmi, ile rekordów pobije?

Dodaj komentarz