Pomimo premiery „Smętarza dla zwierząt” Stephena Kinga oraz „Iron Sky: Inwazja” Kino Świat, nikt nie był w stanie zdetronizować króla. „Avengers: Koniec gry” wciąż dominuje. Z pierwszej dziesiątki zestawienia wypadły natomiast produkcje „Kapitan Marvel” oraz „Shazam!”. Łącznie w pierwszej 10. Box Office znalazły się cztery filmy z polskim dubbigiem.

1. AVENGERS: KONIEC GRY
Drugi tydzień na ekranach dla kulminacji Kinowego Uniwersum Marvela, to kolejne 232 747 osób na seansach. Od dnia premiery „Avengers: Koniec gry” zebrał niebotyczną liczbę 1 419 410 polskich widzów!

3. PRAZIOMEK
W drugim tygodniu wyświetlania na ekranach dobrze radzi sobie również „Praziomek” od studia Laika. W ubiegły weekend animacja przyciągnęła do kin 50 761 osób, co daje jej w sunue 170 241 widzów od dnia pemiery.

4. DUMBO
Bardzo dobrze radzi sobie „Dumbo” Tima Burtona. Po sześci tygodniach na kinowych ekranach wciąż zajmuje 4. miejsce zestawienia. W majowy weekend obejrzało go 18 413 osób, czyli 359 857 widzów od początku emisji.

6. MANU. BĄDŹ SOBĄ!
Piąty tydzień w kinach z 6. miejscem zaliczyła także animacja „Manu. Bądź sobą!” od Kino Świat. Produkcja zebrała w ostanich dniach 14 574 osób, co daje jej wynik 152 591 widzów od dnia premiery.

Najbliższy weekend to przede wszystkim premiera nowej animacja Paramount Pictures, „Krainy cudów”. Oczekuje się, że film zbierze duże grono odbiorców. Pytanie tylko, czy zdoła pokonać Mścicieli?

Dodaj komentarz