Pamiętacie ten wzruszający familijny hit, „Był sobie pies”? Czas na sequel! „O psie, który wrócił do domu” opowie historię zupełnie nowego psiaka, Belli. Zagubiona suczka pokonuje 400 mil, by odnaleźć swojego ukochanego właściciela. W oryginalnej wersji głosu Belli użycza Bryce Dallas Howard („Mój przyjaciel smok”, „Jurassic World: Upadłe królestwo”).

Dystrybutor UIP udostępnił właśnie pierwszy zwiastun w polskiej wersji językowej. Można w nim usłyszeć m.in. Aleksandrę Kowalicką w roli głównej (Bella).

Przypomnijmy, że poprzednią część na zlecenie innego dystrybutora, Monolith Films, wyreżyserowała Anna Apostolakis-Gluzińska w Start Internation Polska. W głównej roli można było usłyszeć wówczas Marcina Dorocińskiego, aktora bardzo zaangażowanego w obronę praw zwierząt. Biorąc pod uwagę, że UIP również korzysta z usług studia Start, bardzo możliwe, że twórcy dubbingu do poprzedniej części powrócą również tym razem. A o tym przekonamy się zapewne już niedługo, bo film zagości w kinach już 25 stycznia 2019 roku!

Oto zwiastun:

Dodaj komentarz