10 maja to zatrzęsienie filmowych premier bez dubbingu. Tylko jednej z nich udało się jednak stanąć na podium nowego zestawienia Box Office. Z obiegu wypadły jednak produkcje „Dumbo” oraz „Manu. Bądź sobą!”, które w pierwszej dziesiątce utrzymywały się bardzo długo. Tylko trzy produkcje z dubbigiem znalazły się w nowym podsumowaniu.

1. AVENGERS: KONIEC GRY
Niepokonany gigant wciąż mknie ku górze. W trzecim tygodniu wyświetlania wciąż znajduje się na 1. miejscu Box Office. W weekend obejrzało go 102 937 osób, czyli 1 621 865 widzów od dnia premiery.

2. KRAINA CUDÓW
Nowa produkcja Paramount Animation zadebiutowała w zestawieniu z 2. miejscem. Na animację w premierowy weekend wybrało się 66 087 widzów.

9. PRAZIOMEK
W trzecim tygodniu, film studia Laika spadła aż do 9. miejsca Box Office. W weekend zabrał przed dużymi ekranami 13 418 osób, czyli łącznie 193 354 widzów od dnia premiery.

Żadnej z nowych produkcji nie udało się pokonać wyniku „Avengers: Koniec gry” w kolejnym tygodniu wyświetlania. Być może któraś z przyszłotygodniowych premier bez dubbingu obali gigant, wszak do kin wchodzi „John Wick 3” oraz „Tolkien”.

Dodaj komentarz