Nakładem wydawnictwa Galapagos Films do sprzedaży trafiło dziś płytowe wydanie nowego filmu z serii „Scooby Doo” – „Scooby-Doo i klątwa 13. ducha”. To kontynuacja historii opowiedzianej w serialu „13 demonów Scooby Doo” z 1985 roku. Animacja dostępna jest także na platformie Chili.

Stary znajomy Brygady Detektywów, czarodziej Vincent Van Ghoul, prosi ich o pomoc w schwytaniu ducha, któremu lata wcześniej pozwolili uciec. Teraz, na ośnieżonych szczytach himalajskich gór, zjawa sieje prawdziwe spustoszenie. Ekipa będzie musiała go w końcu schwytać.

Dubbing powstał w studio Master Film, a jego reżyserią, podobnie jak realizacją dźwiękową i montażem, zajęła się Aneta Michalczyk. Autorką dialogów do animacji jest Magdalena Dwojak, a nad produkcją czuwała Katarzyna Kołodziejczyk.

W swoich rolach w filmie powraca cała Brygada Detektywów: Ryszard Olesiński (Scooby Doo), Jacek Bończyk (Kudłaty), Jacek Kopczyński (Fred), Beata Jankowska-Tzimas (Daphne) oraz Agata Gawrońska-Bauman (Velma). W nowych rolach występują m.in.: Maciej Falana (Flim Flam) oraz Waldemar Barwiński (Vincent Van Ghoul).

Film już w sprzedaży!


Dodaj komentarz