Po czterech tygodniach nowa produkcja bez dubbingu, „John Wick 3”, zdetronizowała „Avengers: Koniec gry” i zajęła jego miejsce na pierwszym miejscu Box Office. Do pierwszej dziesiątki nie weszła natomiast produkcja „Łowcy czarownic”, wyświetlana jedynie w wybranych kinach w Polsce. Z tego powodu w najnowszym zestawieniu znalazły się tylko 3 produkcje w polskiej wersji językowej.

2. AVENGERS: KONIEC GRY
Największa produkcja Kinowego Uniwersum Marvela po 4. tygodniach została zepchnięta na drugie miejsce. Z wynikiem 52 864 osób na seansach w ostatnim tygodniu, od pierwszego dnia wyświetlania zebrała 1 726 409 widzów.

3. KRAINA CUDÓW
3. tydzień na ekranach dla nowej produkcji Paramount Animation to 3 miejsce w zestawieniu polskiego Box Office. W ostatnim tygodniu animacja przyciągnęła do kin 39 511 osób. Łącznie zebrała już 135 661 widzów.

10. PRAZIOMEK
Najnowsza produkcja studia Laika opowiadająca o mitycznej Wielkiej Stopie spadła aż do dziesiątego, ostatniego miejsca na naszej liście. W ciągu poprzedniego tygodnia na seans wybrało się 7 000 osób, osiągając wynik 205 063 widzów od pierwszego dnia wyświetlania.

Kolejną produkcją, która najpewniej zdominuje Box Office jest muzyczny „Aladyn” od wytwórni Disneya. Do kin wejdzie wtedy również nowa animacja od Forum Film Poland, „Panda i banda”. Rówież kolejny tydzień, szykujący widzów na Dzień Dziecka, szykuje się obiecująco.

Dodaj komentarz