Dystybutor Vivarto udostępnił dziś pełną polską obsadę swojej czerwcowej premiery, „Hej, Sokoły!”. Możecie zapoznać się z nią poniżej! Produkcja zyskała uznanie wśród widzów, w 2018 roku została nagrodzona na Festiwalu Ale Kino! w Poznaniu.

Co roku u południowych wybrzeży Islandii odbywa się największy turniej piłkarski dla dzieci. W tym roku o mistrzowski puchar rywalizuje także dziesięcioletni Jon wraz ze swoim zespołem. Jak się okazuje, chłopiec będzie musiał dorosnąć szybciej, niż się spodziewał, zarówno na boisku jak i poza nim.

Dubbing powstał w Studio Nagrań Dora. Reżyserią i kierownictwem produkcji zajęła się Dorota Bień, a dialogi do filmu napisała Anna Brysiak.

Głosów postaciom użyczyli: Filip Rogowski (Jón), Maciej Falana (Skúli), Maria Pisera (Rósa), Michał Klawiter (Ívar), Mikołaj Klimek (Tóti), Krzysztof Plewako-Szczerbiński (Finnur), Joanna Domańska (Arna), Dariusz Błażejewski (Knutur), Hanna Kinder-Kiss (Eivor), Leszek Filipowicz (Kapitan, Thorstein) oraz Wojciech Machnicki (komentator).

Film w kinach od 14 czerwca!

Dodaj komentarz