Nowa produkcja dystrybutora Vivarto już w najbliższy piątek pojawi się w wybranych kinach. Poniżej prezentujemy pełną polską obsadę i twóców filmu. W maju tego roku został on nagrodzony Europejską Nagrodą Filmową Młodego Widza na festiwalu organizowanym przez Europejską Akademię Filmową i EFA Productions.

Po rozwodzie swoich rodziców, 12-letnia Bo przeprowadza się na przedmieścia Amsterdamu. Zarażona pasją swojej nowej sąsiadki do kickboxingu, dziewczynka okazuje się mieć wrodzony talent do tego sportu. Musi się jednak uporać z agresją i brakiem samokontroli, spowodowanymi rozpadem jej rodziny.

Polską wersję językową opracowało Studio Nagrań Dora. Reżyserem i kierownikiem produkcji była Dorota Bień, a tłumaczenia dialogów dokonała Dominika Waśkowska. Realizatorem dźwięku był Adam Bień.

W wersji polskiej udział wzięli: Maria Pisera (Bo), Brygida Turowska (Cecylia), Magdalena Herman-Urbańska (Emma), Julia Wierzbicka (Joy), Beata Łuczak (Ester, Izis), Karol Osentowski (Jimi, Jesse, Dani), Ireneusz Machnicki (pan Mayers, sędzia), Joanna Domańska (sędzia), Mikołaj Klimek (Alex, sędzia) oraz Zbigniew Konopka (nauczyciel, spiker, sędzia).

„Kickbokserka” w kinach od 4 października!

Dodaj komentarz