Ostatni weekend w kinach przyniósł nam dwie nowe premiery filmowe – aktorską wersję „Aladyna” od Disneya oraz animację „Panda i Banda” dystrybutora Forum Film Poland. Obecnie w polskim Box Office znajdują się 4 produkcje z polskim dubbingiem.

1. ALADYN
Muzyczne widowisko Guy’a Ritchiego zadebiutowało z pierwszym miejscem w nowym zestawieniu Box Office. W premierowy weekend na seans wybrało się 78 567 widzów.

3. AVENGERS: KONIEC GRY
W piątym tygodniu na ekranach, kulminacja Kinowego Uniwersum Marvela spadła na trzecie miejsce zestawienia. W ubiegłym tygodniu produkcję obejrzało 26 307 osób, co łącznie daje wynik 1 780 045 widzów od dnia premiery.

4. KRAINA CUDÓW
Mścicielom nie ustępuje „Kraina cudów” od Paramount Pictures. W trzecim tygdoniu animacja przyciągnęła do kin 15 997 osób, dzięki czemu uzyskała 175 306 widzów od pierwszego dnia na ekranach.

7. PANDA I BANDA
Rosyjska animacja Forum Film Poland debiutuje dopiero na siódmym miejscu zestawienia. W pierwszy weekend film zebrał w kinach 11 634 osób, co łącznie z pokazami przedpremierowymi daje 14 146 widzów od dnia premiery.

Kolejny weekend to kolejne premiery – „Pokemon: Detektyw Pikachu” oraz „Paskudy. Uglydolls”. Poza nimi, z okazji Dnia Dziecka, na ekranach należy spodziewać się przedpremierowych pokazów różnych animacji i filmów familijnych, które podwyższą swoje noty gdy zadebiutują oficjalnie w kinach.

Dodaj komentarz