Miedzynarodowy Dzień Dziecka świętowany w ubiegły weekend przywiódł do kin nowe premiery, przedpremiery oraz masę zaciekawionych widzów! W kinach oficjalnie zadebiutowały takie produkcje jak „Pokémon: Dektektyw Pikachu” oraz „Paskudy. Uglydolls”. Można było również obejrzeć przedpremierowe pokazy filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, który ostatecznie nie znalazł się w zestawieniu. Obecnie polski Box Office liczy 6 produkcji z dubbingiem.

1. POKÉMON: DETEKTYW PIKACHU
Ze świetnym wynikiem startuje pierwsza hollywoodzka produkcja o Pokémonach. „Detektyw Pikachu” przyciągnął do kin 244 954 osób, a wraz z wynikami seansów przedpremierowych zebrał łącznie 264 699 widzów.

2. ALADYN
W drugim tygodniu disneyowski „Aladyn” spada na drugie miejsce, jednak jego wynik jest lepszy niż podczas debiutu. Z ostatnim tygodniu zebrał 106 199 osób, co łącznie daje produkcji wynik 248 910 widzów od dnia premiery.

3. PASKUDY. UGLYDOLLS
Na trzecim miejscu debiutuje nowa muzyczna animacja „Paskudy. Uglydolls”. Film w kinach obejrzało 58 240 osób, a łącznie z pokazami przedpremierowymi zebrał w kinach 59 520 widzów.

4. KRAINA CUDÓW
W czwartym tygodniu animacja Paramount Animation wciąż trzyma się wysoko. Przez ostatnich siedem dni produkcję zobaczyło 27 829 osób, czyli 220 338 widzów od dnia premiery.

5. PANDA I BANDA
Na wyższą pozycję w zestawieniu wchodzi rosyjska animacja „Panda i banda”. Mimo małego zainteresowania podczas otwarcia, w drugi tygodniu film przyciągnął do kin 25 130 osób. Na swoim koncie posiada obecnie wynik 54 392 widzów.

7. AVENGERS: KONIEC GRY
W szóstym tygodniu na walkę z Thanosem w nowej odsłonie Avengers wybrało się 23 250 osób. Łącznie film zebrał 1 820 507 widzów od dnia premiery.

Box Office został w tym tygodniu zdominowany przez produkcje z dubbingiem. Już za tydzień na duże ekrany wejda kolejne dwie produkcje w tej wersji: „X-Men: Mroczna Phoenix” oraz „Jestem William”. Pierwsza dostępna będzie globalnie, natomiast drugą zobaczymy w wybranych kinach.

Dodaj komentarz