Nowa część Jumanji zatytułowana „Jumanji: Następny poziom” doczekała się w końcu zwiastuna również w wersji z polskim dubbingiem. To trzecia odsłona tej serii. Najbardziej popularna, z udziałem zmarłego Robina Williamsa z 1995 roku, nie doczekała się dubbingu w naszym kraju. Dopiero drugą część („Jumanji: Przygoda w dżungli”, 2017) obecny dystrybutor UIP wypuścił do kin w polskiej wersji. Choć spotkało się to z falą sprzeciwów z strony widzów, na seans filmu wybrało się ponad pół miliona widzów.

W obsadzie nowej części powracają: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan i Nick Jonas, a w nowych rolach wystąpią między innymi Danny DeVito i Danny Glover, którzy wcielą się w dziadków wessanych do gry oraz Awkwafina w nieznanej wciąż roli.

Bohaterowie są zmuszeni do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

W zwiastunie postaciom głosów użyczyli: Krzysztof Banaszyk (doktor Smolder Bravestone), Bartłomiej Kasprzykowski (profesor Sheldon Oberon), Mateusz Narloch (Franklin Finbar), Julia Łukowiak (Ruby Roundhouse) oraz Mikołaj Jodliński (Spencer), Marcel Sabat (Fridge), Weronika Humaj (Bethany), Justyna Kowalska (Martha) i Wojciech Brzeziński (Nigel). W nowych rolach wystąpili natomiast Tomasz Grochoczyński (Dziadek Eddie) oraz Miłogost Reczek (Milo Walker).

„Jumanji: Następny poziom” na dużych ekranach zadebiutuje 27 grudnia 2019!

Dodaj komentarz