Dystrybutor Vivarto dokonał zmian w swojej kalendarzówce na najbliższe miesiące. Najważnieszją zmianą jest w tym momencie przesunięcie premiery filmu „Kickbokserka” z 28 czerwca na 4 października. Jego miejsce w najbliższy weekend zajęła natomiast produkcja „Z głową w chmurach”, które polską obsadę prezentujemy Wam poniżej! Pozostałe zmiany możecie sprawdzić w naszym kalendarzu premier.

Zamknięty w sobie Niilas spędza wakacje w Laponii, gdzie jego matka i jej nowa rodzina mieszkają wśród Saamów, ludu hodowców reniferów. Jedyną osobą, która jest w stanie do niego dotrzeć, okazuje się jego przyrodnia siostra Sunnà. Kiedy gubi się jeden z reniferów, Niilas dołącza do poszukiwań.

Polska wersja językowa powstała w studio nagrań Dora. Reżyserią i kierownictwem produkcji zajęła się Dorota Bień, dialogi napisała Anna Brysiak, a realizatorem filmu był Adam Bień. W obsadzie znaleźli się: Karol Osentowski (Nilas), Daria Derda (Sunna), Brygida Turowska (Katarina), Sławomir Śmiałek (Gerard) oraz Wojciech Łapat (Pontus).

Film w kinach od 28 czerwca!

Dodaj komentarz