Wczoraj na instagramowym profilu Anny Cieślak pojawiło się zdjęcie aktorki w towarzystwie Wojciecha Paszkowskiego zrobione w studio SDI Media. Dodatkowo opatrzone jest ono podpisem:

Do usłyszenia w kinach
Frozen 2 🔥❄️

Może to sugerować, że rozpoczęły się właśnie nagrania do kolejnego, finałowego już zwiastuna animacji „Kraina lodu 2”. Zwiastuna, ponieważ ze względu na wciąż odległą premierę, jest prawdopodobnie zbyt wcześnie na nagrania dubbingu do samego filmu.

https://www.instagram.com/p/B0fyov0lHJj/?utm_source=ig_web_copy_link

Elsa wyrusza w daleką podróż, by odkryć pochodzenie swoich mocy oraz starożytną tajemnicę skrywaną przez jej królestwo. Czy będzie wystarczająco silna, by stawić czoła prawdzie? Podczas tej przygody ponownie towarzyszyć jej będą Anna, Kristoff, Olaf i Sven.

Przypominjmy, że polska wersja pierwszej części powstała w studio SDI Media pod ręką Wojciecha Paszkowskiego. W głównych rolach wystąpili natomiast Lidia Sadowa/Katarzyna Łaska (Elsa – dialogi/piosenki), Anna Cieślak/Magdalena Wasylik (Anna – dialogi/piosenki), Czesław Mozil (Olaf), Paweł Ciołkosz (Kristoff) i Miłogost Reczek (Król Arendelle).

Film w kinach zadebiutuje 22 listopada 2019 roku!

Dodaj komentarz