Zwiastun serialu „Ciemny kryształ: Czas buntu” z polskim dubbingiem jest już dostępny w serwisie Netflix. Animacja jest prequelem filmu z 1982 roku znanego jako „Ciemny kryształ”, który w naszym kraju nie doczekał się polskiej wersji językowej.

10-odcinkowy serial został stworzony z wykorzystaniem klasycznych technik lalkowych oraz efektów specjalnych. W poniższym wideo możecie zobaczyć krótki materiał zza kulis.

Planeta Thera umiera. Leżący w jej sercu Kryształ Prawdy, stanowiący źródło niewyobrażalnej mocy, został skażony przez okrutnych Skeksów, a krainę zaczyna pustoszyć tajemnicza choroba. Gdy trójka Gelfingów odkrywa straszną prawdę o mocy Skeksów, postanawiają wyruszyć w niebezpieczną podróż rozpalając po drodze płomień rebelii i stając do walki o losy planety.

W serialu głosów użyczą tacy aktorzy jak: Taron Egerton (Rian), Anya Taylor-Joy (Brea), Nathalie Emmanuel (Deet) oraz Helena Bonham Carter, Natalie Dormer, Mark Strong, Alicia Vikander, Mark Hamill, Simon Pegg, czy Jason Isaacs.

W polskiej wersji zwiastuna możemy usłyszeć m.in.: Martę Dobecką, Hannę Kinder-Kiss oraz Mikołaja Klimka. Więcej informacji na temat rodzimego dubbingu poznamy w przy okazji premiery.

Produkcji na platformie Netflix będzie dostępna już 30 sierpnia!

Dodaj komentarz