Na platformie Netflix zadebiutował dziś nowy film animowany w polskiej wersji językowej, „Rocko i jego świat: Kiedyś to było‎‎”. To kontynuacja znanego serialu, który w naszym kraju emitowany był z dubbingiem na kanale Fantastic w latach 90.

Rocko wraca do współczesnego O-Town po 20 latach spędzonych w kosmosie. Nie jest mu jednak łatwo się odnaleźć, więc postanawia przywrócić na antenę swój ulubiony serial.

Dubbing powstał w studio Start International Polska. Jego reżyserem i dialogistą jest Mariusz Arno Jaworowski, a realizacją dźwięku i montażem zajął się Janusz Tokarzewski.

Głosów postaciom użyczyli: Krzysztof Szczepaniak (Rocko, Pan Dupette), Sebastian Perdek (Heffer), Jacek Kopczyński (Filburt), Wojciech Żołądkowicz (Ed Wielkołeb, Bev Wielkołeb, Pan Tępyłeb, Pani Tępyłeb), Michał Mikołajczak (Rachel, Ralph), Agata Różycka (Wścibska), Vanessa Aleksander (Doktor Hutchinson) oraz Adam Bauman (Wiatr Przemian).

W pozostałych rolach wystąpili: Marcin Bubółka, Jakub Gawlik, Aleksander Kaźmierczak, Michał Klawiter, Jakub Kordas, Filip Krupa, Aleksandar Milićević, Hubert Paszkiewicz i Hanna Skarga.

Film już dostępny na platformie Netflix!

Dodaj komentarz