Za niespełna tydzień na ekrany kin wejdzie nowa animowana produkcja dystrybutora Kino Świat. „Playmobil. Film” to wzorowana na „LEGO przygodzie” opowieść stworzona na bazie niemieckich klocków marki Playmobil.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w jedną z ról w polskiej wersji filmu, Wróżkę Chrzestną, wcieli się znana wokalistka zespołu Bajm, Beata Kozidrak. Teraz dystrybutor udostępnił na swoim kanale YouTube piosenkę w wykonaniu piosenkarki wraz z teledyskiem. Utworu „Płyń jak rzeka” możecie posłuchać poniżej.

Marla i jej młodszy brat zostają przeniesieni do świata, w którym stają się figurkami Playmobil. Gdy chłopiec zostaje porwany, Marla łączy siły z tajnym agentem Rexem Dasherem, zwariowanym kierowcą ciężarówki Delem oraz odważnym robotem o imieniu Robotitron.

W wersji oryginalnej utwór napisała i wykonała Meghan Trainor. Polski tekst piosenki napisał Tomasz Jawor, a nad kierownictwem muzycznym czuwali Anton Borowy i Andrzej Żarnecki.

Dubbing do produkcji, w reżyserii Macieja Kosmali, powstał w PRL Studio. W głównych rolach występują: Julia Kamińska, Marcin Dorociński, Tomasz Karolak, Grzegorz Hyży, Jarosław Boberek, Antoni Scardina i Beata Kozidrak.

Film w kinach od 23 sierpnia!

Dodaj komentarz