Dziś na platformie Netflix zadebiutowała nowa komedia romatyczna dla młodzieży z polskim dubbingiem zatytułowana „Wysoka dziewczyna”. W tytułową rolę w filmie wcieliła się aktorka i modelka Ava Michelle, której wzrost sięga 1 metra i 85 centymetrów.

Jodi od zawsze była najwyższą dziewczyną w szkole, ale nigdy nie czuła się z tym dobrze. Odkąd pamięta inne dzieciaki się z niej śmiały, a ona chodziła przygarbiona, ale teraz wreszcie los się odmienia. Dziewczyna w końcu postanawia przestać patrzeć w ziemię i śmiało spojrzeć przed siebie.

Polski dubbing do filmu powstał w studio Start International Polska. Reżyserię, do dialogów Dariusza Paprockiego, objęła Anna Apostolakis. Realizacją dźwięku oraz montażem zajęła się Hanna Makowska, a produkcją kierowała Zuzanna Brylska.

W polskiej wersji udział wzięli: Justyna Kowalska (Jodi), Miłosz Konkel (Jack), Grzegorz Borowski (Stig), Julia Chatys (Kimmy), Karolina Bacia (Harper), Agata Różycka (Fareeda), Zuzanna Bernat (Liz), Agnieszka Kunikowska (Helaine), Przemysław Glapiński (Richie), Wit Apostolakis (Schnipper).

W pozostałych rolach występują: Olga Cybińska, Krzysztof Cybiński, Patryk Czerniejewski, Marta Dobecka, Marta Dylewska, Karol Kwiatkowski, Patryk Michalak, Grzegorz Pawlak, Jakub Strach, Klementyna Umer i Joanna Węgrzynowska-Cybińska.

Film „Wysoka dziewczyna” już dosepny na platformie Netflix!

Dodaj komentarz