„Cyberpunk 2077” to zapowiedziana na przyszły rok fabularna gra akcji, na produkcją której pracuje obecnie CD Projekt Red. Na targach E3 w czerwcu tego roku, twórcy zaprezentowali jej nowy zwiastun, wyjawiono ważne informacje na temat fabuły, a także przedstawiono nazwisko aktora, który wcieli się w jednego z głównych bohaterów – jest nim Keanu Reeves, kanadyjski aktor znany z głównych ról w takich filmowych seriach jak „Matrix” oraz „John Wick”. Ta ostatnia informacja spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów oraz znacznym wzrostem zainteresowania grą.

Już za niecały tydzień, bo 28 września o godzinie 16:00, na 30. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi odbędzie panel dyskusyjny studia CD Projekt RED, na którym ogłoszona zostanie polska obsada głosowa, w tym prawdopodobnie również artysta, który użyczy głosu Keanu Reevesowi. Aktorzy pojawią się na miejscu osobiście i wezmą udział w dyskusji. Uczestnicy będą mogli porozmawiać również z twórcami: Adamem Badowskim (reżyserem gry) i Mikołajem Szwedem (starszym producentem lokalizacyjnym). O wszystkich informacjach dotyczących gry oraz jej polskiej wersji będziemy informować Was na bieżąco.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Poniżej możecie zapoznać się z drugim zwiastunem gry w angielskiej wersji językowej. „Cyberpunk 2077” zadebiutuje 20 kwietnia 2020 roku!

Dodaj komentarz