W lipcu przyszłego roku Disney zabierze widzów w odmęty dżungli w swoim nowym filmie przygodowym zatytułowanym „Wyprawa do dżungli”. Produkcja powstała na bazie atrakcji „Jungle Cruise” (oficjalny tytuł filmu) dostępnej w parkach rozrywki Disneya na całym świecie.

W głównych rolach w filmie wystąpią Dwayne „The Rock” Johnson oraz Emily Blunt, którzy już wielokrotnie byli w Polsce dubbingowani. „The Rock” w większości przypadków przemawiał już głosem Krzysztofa Banaszyka (ostatnio: „Jumanji: Przygoda w dżungli” oraz „Rampage: Dzika furia”), natomiast głosu Blunt użyczały niedawno Anna Dereszowska i Ewa Prus (odpowiednio dialogi i piosenki w filmie „Marry Poppins powraca”).

W polskiej wersji zwiastuna głosów postaciom użyczyli natomiast Oskar Hamerski (Frank, rola Johnsona) oraz Anna Dereszowska (Lily, rola Blunt). Przypominamy, że jest to jedynie zwiastun, co oznacza, że w krótkim czasie, które studio miało na zrealizowanie jego dubbingu, nie wszyscy aktorzy mogli być akurat dostępni. Ostateczną obsadę poznamy wraz z premiera filmu.

Kapitan Frank wraz z naukowiec Lily Houghton oraz jej bratem wyrusza na wyprawę w głąb dżungli w poszukiwaniu Drzewa Życia, które zgodnie z legendami posiada lecznicze zdolności. Trio musi uważać na niebezpieczne dzikie zwierzęta oraz idącą krok w krok za nimi niemiecką ekspedycję.

„Wyprawa do dżungli” w polskich kinach zadebiutuje 24 lipca 2020!

Dodaj komentarz