Oficjalny profil Disney Channel na YouTube opublikowała dziś krótką zapowiedź 3. części filmu „Następcy” w wersji z polskim dubbingiem. To oryginalny film stacji, w którym w główne role wcielają się znane nastoletnie gwiazdy Disneya.

Seria skupia się na dzieciach największych złoczyńców filmów Disneya: Diaboliny, Cruelli De Mon, Jafara, czy Urszuli. Odtwórcami głównych ról są natomiast Dove Cameron, Booboo Stewart, Sofia Carson, Mitchell Hope oraz tragicznie zmarły w lipcu tego roku Cameron Boyce.

Mal, Evie, Carlos i Jay powracają na Wyspę Potępionych by wybrać czworo nowych dzieci złoczyńców. Po niespodziewanej próbki ucieczki Hadesa bohaterowie postanawiają, że najlepszym sposobem ochrony poddanych i przywrócenia pokoju będzie zamknięcie magicznego przejścia na wyspę i odcięcie jej od reszty świata.

W zwiastunie głosu postaci Umy użyczyła ponownie Julia Wieniawa. W dubbingu do poprzednich części wystąpili m.in.: Agata Paszkowska, Maciej Falana, Stefan Pawłowski, Karolina Bacia, Maksymilian Bogumił, Karol Osentowski, Joanna Derengowska, Justyna Kowalska oraz Józef Pawłowski.

„Następcy 3” zadebiutują jednocześnie na antenie Disney Channel i Disney XD 11 października o godzinie 17:30.

Dodaj komentarz