„Victor i Valentino” to nowy serial animowany wyprodukowany dla stacji Cartoon Network przez Diego Molano. To pierwsza własne produkcja tego twórcy, który pracował już dla CN m.in. przy okazji „Atomówek” jako scenarzysta.

Pierwszy sezon serialu będzie liczył 28 odcinków, a jego emisja na antenie stacji Cartoon Network odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o 15:15. W lipcu tego roku twórcy zapowiedzieli powstanie drugiego sezonu. Zwiastun kreskówki z polskim dubbingiem został właśnie opublikowany na oficjalnym kanale stacji na YouTube. Zobaczcie go poniżej!

Tytułowi bohaterowie, Victor i Valentino, to dwójkach nietuzinkowych braci, którzy spędzają wakacje u swojej babci Chaty. Zafascynowani kulturą oraz lokalnymi opowieściami, postanawiają rozszyfrować wszystkie mity i legendy meksykańskiego miasteczka Monte Macabre. Bez wątpienia to lato będzie dla niech niezapomniane!

Polski dubbing produkcji powstał w studio SDI Media, a za jego reżyserię odpowiedzialny jest Artur Tyszkiewicz. W zwiastunie głosów postaciom użyczyli: Karol Osentowski, Damian Kulec, Kamil Pruban i Jakub Wieczorek. Pełna obsada polskiego dubbingu pojawi się bliżej premiery.

„Victor i Valentino” zadebiutuje na antanie Cartoon Network już 28 października!

Dodaj komentarz