„Między nami, misiami” to serial animowany tworzony dla stacji Cartoon Network, a już dziś rusza emisja nowych odcinków 4. sezonu produkcji. W gościnnej roli w premierowym epizodzie wystąpi znana piosenkarka, Cleo, która wcieli się w postać imieniem Estellar.

Efekty dubbingowego debiutu artystki będziecie mogli ocenić w odcinku kreskówki już dziś o 17:30 na antenie Cartoon Network. Więcej o swojej roli Cleo opowiada w poniższym wywiadzie dla Telemagazynu!

Perypetie trzech braci niedźwiedzi: Grizza, Pandy i Lodomira. Sympatyczne niedźwiadki próbują odnaleźć się w świecie ludzi i codziennie przeżywają niesamowite przygody. Mali widzowie przekonają się, jak rodzeństwo poradzi sobie z robieniem zakupów i zdobywaniem nowych przyjaciół.

Polski dubbing do serialu powstał w studio SDI Media. Reżyserem dialogów jest Joanna Węgrzynowska-Cybińska, a kierownictwem muzycznym operuje Agnieszka Tomicka. W głównych rolach występują: Tomasz Borkowski, Cezary Kwieciński, Michał Podsiadło, Jarosław Boberek, Monika Pikuła i Waldemar Barwiński.

Emisja nowych odcinków na antenie Cartoon Network od poniedziałku do piątku o 17:30.

Dodaj komentarz