Scooby’ego-Doo nie trzeba nikomu przedstawiać – to najsławniejszy na świecie psi detektyw, który wystartował właśnie z zupełnie nową produkcją, „Scooby-Doo i… zgadnij kto?”! To już 13. serial animowany, tym razem wyprodukowany przez Warner Bros. Animation dla stacji Boomerang. Kreskówka nawiązuje do swoich korzeni zarówno kreską, jak i fabułą – bezpośrednio koresponduje z serialem „Nowy Scooby Doo” z 1972 roku i przyjmuje jego formę.

Brygada Detektywów znów wkracza do akcji! Tym razem w rozwiązywaniu tajemnic i łapaniu potworów pomogą im znani popkulturowi bohaterowie i celebryci tacy jak: Sia, Whoopi Goldberg, Mark Hamill, Batman, Sherlock Holmes, czy Abraham Lincoln.

Za opracowanie polskiej wersji odpowiada studio Master Film. Reżyserią zajęła się Elżbieta Jędrzejewska, a dialogi polskie napisała Kamila Klimas-Przybysz.

W głównych rolach powracają: Ryszard Olesiński (Scooby-Doo), Jacek Bończyk (Kudłaty), Jacek Kopczyński (Fred), Beata Jankowska-Tzimas (Daphne) oraz Agata Gawrońska-Bauman (Velma). Ponadto w pierwszym odcinku gościnnie wystąpili: Radosław Pazura (Batman/Bruce Wayne), Jarosław Domin (Joker) oraz Stefan Knothe (Alfred Pennyworth).

„Scooby-Doo i… zgadnij kto?” możecie oglądać na antenie Boomerang od poniedziałku do piątku o 18:30. Powtórki kolejnego dnia o 10:45 i 15:50.

Dodaj komentarz