„Znajdź mnie w Paryżu” to anglojęzyczny serial młodzieżowy nakręcony w Paryżu. Choć światową premierę zaliczył na platformie Hulu, dziś produkcja zadebiutowała w Polsce na antenie Disney Channel. To kolejny międzynarodowy hit, który we wrześniu tego roku był dostępny w ponad 130 krajach!

Obecnie emitowany 1. sezon liczy 26 odcinków, lecz to dopiero początek. Serial posiada również drugą serię (również 26 epizodów), a w trakcie realizacji jest już kolejna! Poniżej możecie zapoznać się ze szczegółami emisji w Polsce oraz obsadą dubbingu.

Rok 1905. Rosyjska księżniczka Lena Grisky uczęszcza do szkoły baletowej w Paryżu. Pewnego dnia jej chłopak Henri ofiarowuje jej naszyjnik – swoją rodzinną pamiątkę, który sprawia, że Lena przenosi się do XXI wieku. Podczas gdy ukochany próbuje sprowadzić ją do domu, dziewczyna stara się odnaleźć w zaskakujących realiach.

Polski dubbing, opracowany przez studio SDI Media, został wyreżyserowany przez Katarzynę Ciecierską do dialogów Piotra Lenarczyka. W obsadzie znaleźli się: Weronika Bochat (Lena), Małgorzata Kozłowska (Ines), Aleksandra Radwan (Thea), Karol Dziuba (Max), Karol Jankiewicz (Jeff), Jędrzej Hycnar (Dash) oraz Józef Pawłowski (Henri).

W pozostałych rolach wystąpili: Maksymilian Bogumił, Jan Marczewski, Damian Kulec, Wojciech Żołądkowicz, Lucyna Malec, Marta Dylewska, Miłogost Reczek, Julia Łukowiak, Wojciech Brzeziński, Wojciech Chorąży, Paulina Komenda, Katarzyna Łaska oraz Monika Węgiel-Jarocińska.

Nowe odcinki serialu „Znajdź mnie w Paryżu” na antenie Disney Channel od poniedziałku do piątku o 19:30. Powtórki możecie zobaczyć tego samego dnia o 22:00 lub podczas weekendowych maratonów – w soboty od 11:25 i w niedziele od 14:10.

Dodaj komentarz