Ostatni sezon jednego z najpopularniejszych seriali animowanych dla dorosłych ostatnich lat wejdzie na platformę Netflix jeszcze w październiku. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź nadchodzących odcinków „BoJacka Horsemana” z polskim dubbingiem. 6. sezon, zgodnie z zapowiedziami twórców, został podzielony na dwie części, obie liczace 8 odcinków. Finałowe epizody kreskówki zostaną udostępnione 31 stycznia 2020 roku.

Serial opisuje historię antropomorficznego człowieka-konia BoJacka Horsemana, gwiazdy popularnego w w latach 90. sitcomu „Rozbrykani”, którego życie po zakończeniu prac nad serialem zamieniło się w ciąg przypadkowych rauszy. Po latach staczania się postanawia rozpocząć karierę od nowa, wciąż zmagając się z uzależnieniami i wynikającymi z nich tragikomicznymi sytuacjami. W powrocie na szczyt pomagać mu będą jego współlokator Todd Chavez, agentka Carolyn i ghostwriterka Diane Nguyen.

W zwiastunie w swoich rolach powracają: Jakub Wiczorek, Lidia Sadowa, Maciej Nawrocki, Paweł Ciołkosz, Anna Sroka-Hryń i Grzegorz Pawlak. Za rezyserię polskiej wersji językowej odpowiada Mariusz Arno Jaworowski w studio Start International Polska.

Pierwsza część 6. sezonu „BoJacka Horsemana” zadebiutuje na platformie Netflix 25 października!

Dodaj komentarz