Pod koniec października do kina trafi nowa animacja Forum Film Poland, „Rodzina Addamsów”. To animowana adaptacja losów jednej z najbardziej znanych i nawiedzonych amerykańskich rodzin. Przez lata seria doczekała się paru filmów, seriali oraz spektakli musicalowych na Broadwayu, dostępnych również w Polsce.

Choć pełna obsada dubbingu nie jest jeszcze znana, na ulotkach filmu dostępnych w kinach możemy zobaczyć nazwiska kilku znanych artystów, którzy użyczą swojego głosu w polskiej wersji. Są nimi Agnieszka Grochowska, Małgorzata Kożuchowska, Danuta Stenka i Jarosław Boberek.

Ten ostatni wcieli się najpewniej w rolę Gomeza Addamsa, w której mogliśmy go już usłyszeć w obu zwiastunach produkcji. Więcej informacji na temat polskiej wersji animacji pojawi się bardzo niedługo!

Rodzina Addamsów przygotowuje się do ważnej uroczystości, w której udział ma wziąć wielu członków ich rodziny… niekoniecznie wciąż żywych. W międzyczasie ich spokojnemu egzystowaniu zagraża chciwy gospodarz popularnego reality show, który wystawi na próbę ich relacje rodzinne.

„Rodzina Addamsów” w kinach już od 25 października!

Dodaj komentarz