Niespełna godzinę temu na swoim profilu w serwisie Instagram, aktorka Julia Wieniawa zamieściła zdjęcie ze studia nagraniowego. Choć nie zostało ono w żaden sposób opisane, zaraz po nim artystka dodała drugie zdjęcie z sesji zdjęciowej z Tomaszem Kotem, oznaczając lokalizację – Studio PRL. Zobaczcie je poniżej!

Oznacza to oczywiście, że Wieniawa i Kot znaleźli się w obsadzie filmu „Salma w krainie dusz”, który na początku listopada trafi do polskich kin. To meksykańska animacja nawiązująca do święta zmarłych obchodzonego 2 listopada we wspomnianym kraju. Mimo braku oficjalnego potwierdzenia ze strony dystrybutora, Kino Świat, informację o udziale obojga aktorów w polskiej wersji podaje również strona sieci kin Helios.

16-letnia Salma jest sierotą. Dziewczynka przez całe swoje życie starała się dowiedzieć kim byli jej rodzice. Gdy przypadkowo odnaleziona księga rzuca nowe światło na ich tożsamość, wraz z dwójką przyrodnich braci dziewczynka wyrusza na poszukiwanie rodziny.

Oficjalnie nie wiadomo jeszcze w jakie role wcielą się aktorzy. Możemy jedynie założyć, że Wieniawa użyczy głosu głównej bohaterce, Salmie. Biorąc pod uwagę rangę Tomasza Kota, aktor prawdopodobnie również zdubbinguje postać ważną dla fabuły. Więcej informacji na temat polskiej wersji poznamy wkrótce!

„Salma w krainie dusz” w kinach od 8 listopada!

Zdjęcie pochodzi z Instagrama @juliawieniawa
Zdjęcie pochodzi z Instagrama @juliawieniawa

Dodaj komentarz