„Totalna Porażka” zadebiutowała w Polsce w 2008 roku na antenie Cartoon Network. Do dziś wyemitowano 6 seriali tej serii, a już w listopadzie stacja pokaże najnowszą, siódmą odsłon zatytułowaną „Totalna Porażka: Przedszkolaki”. Przedstawi ona znaną z pierwszych serii grupę bohaterów w ich młodszej wersji.

Powróci również postać Szefa, w którego dotychczas nieprzerwanie wcielał się Miłogost Reczek, a wiek jego postaci nie ulegnie zmianie. Co ciekawe, jedną z nowych postaci, które pojawią się w „Przedszkolakach” będzie młodsza wersja Juda Lizowskiego – jednego z bohaterów serialu „6 w pracy” emitowanego w Polsce na kanałach ZigZap, a później teleTOON+. Głosu tej postaci użyczał Aleksander Czyż.

Grupa nastolatków z „Wyspy Totalnej Porażki” została zamieniona w dzieciaki! Teraz będą musieli przechytrzyć kadrę i uciec z przedszkola, w którym zostali zamknięci.

Ze względu na zmianę wieku postaci, najprawdopodobniej nie usłyszymy ich dotychczasowych głosów. Bardzo często w takich przypadkach producenci wymagają ponownych castingów do ról. Być może niektórym aktorom uda się jednak powrócić. Zalicza się do nich wspomniany już wyżej Szef.

Premiera nowego sezonu „Totalnej Porażki” na antenie Cartoon Network już w poniedziałek 25 listopada o godzinie 18:00. Emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Powtórki następnego dnia o 7:55.

Dodaj komentarz