„Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra” to już czwarta część serii rosyjskich filmów animowanych dystrybuowanych przez Kino Świat. W najnowszej odsłonie Gerda będzie musiała ocalić swoich rodziców i brata – Kaja – zesłanych przez złego Króla Haralda do Krainy Luster. Z pomocą nieoczekiwanie przybędzie jej odwieczna rywalka – Królowa Śniegu.

Dubbing do wszystkich poprzednich części powstał w PRL Studio w reżyserii Dariusza Błażejewskiego. Najprawdopodobniej ten właśnie duet jest również odpowiedzialny za najnowszy film z serii. W oczekiwaniu na potwierdzenie informacji o twórcach polskiej wersji, prezentujemy obsadę dubbingu. Nastąpiło w niej sporo zmian w stosunku do pierwszych trzech produkcji.

W głównych rolach wystąpili m.in.: Agata Kulesza (Królowa Śniegu), Natalia Szroeder (Gerda), Karol Jankiewicz (Kai), Marta Markowicz (Alfida), Tomasz Borkowski (Król Harald), Maciej Dybowski (Rollan), Jacek Kopczyński (Vegard), Karolina Kalina (Una), Jacek Król (Król Arrog) oraz Waldemar Barwiński (Orm).

Premiera filmu w kinach już 21 grudnia, tymczasem poniżej możecie zobaczyć zwiastun animacji!

Dodaj komentarz