EA Polska zaprezentowała polski zwiastun gry „Star Wars Jedi: Upadły zakon” w lipcu tego roku. To najnowsza przygodowa gra akcji ze świata Gwiezdnych wojen, która do sprzedaży trafi już w listopadzie. Jej fabuła rozgrywa się tuż po wydarzeniach przedstawionych w filmie „Gwiezdne wojny: część III – Zemsta Sithów”, a głównym bohaterem jest Cal – młody Jedi, ktory ukrywa się przed ścigającymi go agentami Imperium.

Akcję gry, napędzanej silnikiem graficznym Unreal Engine 4, obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Dzięki rozbudowanemu systemowi walk możemy odbywać zarówno pojedynki przy użyciu miecza świetlnego, jak i posługiwać się Mocą. Producentem gry, dostępnej na urządzenia XONE, PS4 oraz komputery stacjonarne, jest należące do Electronic Arts studio Respawn Entertainment, twórca ciepło przyjętej przez recenzentów serii „Titanfall”.

W zwiastunie głosu głównemu bohaterowi użyczył Stefan Pawłowski. Warto zauważyć, że dubbinguje on tym samym Camerona Monaghana, znanego z roli Jokera (Jerome’a Valeska) w serialu „Gotham”. Oprócz niego w niewielkiej roli możemy usłyszeć też Grzegorza Wonsa jako Imperatora Palpatine – postać znaną z filmowej sagi, która powróci również w najnowszej odsłonie, „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”.

„Star Wars Jedi: Upadły zakon” w sprzedaży od 15 listopada!

Dodaj komentarz