Dziś w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun pełnego akcji filmu „Bloodshot”, stworzonego na podstawie komiksów wydawnictwa Valiant Comics. Jego produkcja rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy to studio Sony Pictures zapowiedziało powstanie aż pięciu obrazów, bazujących na komiksach „Bloodshot” i „Harbinger”. Reżyserem produkcji jest debiutujący Dave Wilson („Miłość, śmierć i roboty”), a w tytułowej roli wystąpi Vin Diesel („Strażnicy Galaktyki Vol. 2”). Poza nim na ekranie zobaczymy również takich aktorów jak Guy Pearce („Iron Man 3”), Eiza González („Alita: Battle Angel”), czy Toby Kebbell („Fantastyczna Czwórka”).

Nie wiadomo na razie, czy film obejrzymy w polskich kinach z dubbingiem. Będzie to pierwsza komiksowa produkcja dystrybuowana przez United International Pictures od czasu ekspansji polskich wersji do filmów superbohaterskich takich studiów jak Marvel, Warner Bros., czy Fox, która nie należy do żadnego z istniejących już uniwersów, dlatego nie jest również wiadome, w jaki sposób dystrybutor podejdzie do tematu. Optymizmem napawa jednak fakt, że mimo dość krwawego zwiastuna, film jest opatrzony w Stanach Zjednoczeonych kategorią wiekową PG-13, co w Polsce oznacza tyle co 12+.

Zwiastun straszczający produkcję oraz zbyt niska zdaniem wielu kategoria wiekowa, już teraz wzbudza niezadowolenie internautów i może być powodem słabych wyników finansowych produkcji na całym świecie. To kolejny argument za wprowadzeniem kopii filmu z dubbingiem. Może ona znacznie podnieść wyniki ze sprzedaży biletów, których prognozy w tym momencie pozostawiają wiele do życzenia. Należy też wspomnieć, że przed premierą filmu w Polsce zadebiutują również takie produkcje jak „Ptaki Nocy” oraz „King’s Man: Pierwsza misja”.

Istnieje również prowadopodobieństwo, że film podzieli losy tegorocznego „Hellboya”, który mimo zapowiedzianej polskiej wersji językowej ostatecznie pojawił się w kinach jedynie z napisami. Czy „Bloodshota” zobaczymy z dubbingiem? Dowiemy się wkrótce.

Po tym jak Ray Garrison, oficer marynarki wojennej oraz jego żona zostają zamordowani, zespół naukowców przywraca mężczyznę do życia przy użyciu nanotechnologii, tworząc z niego biologiczną maszynę do zabijania zwaną Bloodshot. Pod postacią superżołnierza ucieka z placówki naukowej, by zemścić się za śmierć ukochanej.

Film wejdzie na ekrany kin 21 lutego 2020 lutego.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz