6. sezon popularnej animacji dla dorosłych, „BoJack Horseman”, zadebiutował dziś na platformie Netflix. Premiera serialu miała miejsce w 2014 roku, od tego czasu udostępnionych zostało łącznie 60 odcinków. Nowa seria została podzielona na dwie części, po 8 odcinków każda. Ostatnie epizody pojawią się w serwisie 31 stycznia 2020 roku. Poniżej możecie zapoznać się z polską obsadą i twórcami nowych odcinków.

Podobnie jak w przypadku poprzednich odcinków, polska wersja językowa 6. sezonu powstała w studio Start International Polska, jego reżysrią zajął się Mariusz Arno Jaworowski, a dialogi oraz teksty piosenek napisała Alicja Roethel. Nad realizacją dźwięku i montażem pracował Janusz Tokarzewski, kierownictwo muzyczne sprawował Jerzy Wierciński, a nad produkcją czuwała Anna Krajewska.

W głównych rolach powracają: Jakub Wieczorek (BoJack Horseman), Maciej Narwrocki (Todd Chavez), Anna Sroka-Hryń (Princess Carolyn), Lidia Sadowa (Diane Nguyen) oraz Paweł Ciołkosz (Peanutbutter).

Serial opisuje historię antropomorficznego człowieka-konia BoJacka Horsemana, gwiazdy popularnego w w latach 90. sitcomu „Rozbrykani”, którego życie po zakończeniu prac nad serialem zamieniło się w ciąg przypadkowych rauszy. Po latach staczania się postanawia rozpocząć karierę od nowa, wciąż zmagając się z uzależnieniami i wynikającymi z nich tragikomicznymi sytuacjami. W powrocie na szczyt pomagać mu będą jego współlokator Todd Chavez, agentka Carolyn i ghostwriterka Diane Nguyen.

Nowe odcinki animacji „BoJack Horseman” już na Netfliksie!

Dodaj komentarz