W ten weekend w wybranych kinach pojawił się nowy niemiecki film dystrybutora Bomba Film, „Wicher: Przyjazd Ari”. To już trzecia produkcja z serii o przygodach Miki i jej wierzchowca, jednak pierwsza, która w naszym kraju otrzymała dubbing. Poprzednie dwa filmy („Wicher” oraz „Wicher 2: Na przekór wszystkiemu”) nie były dostępne w polskiej wersji językowej.

Dubbing do filmu opracowało Studio nagrań Dora. Nad reżyserią i kierownictwem produkcji czuwała Dorota Bień, dialogi wyszły spod pióra Bartłomieja Furczyka, nad realizacją dźwięku i montażem pracował Adam Bień.

W obsadzie znaleźli się: Maria Pisera (Mika), Antonina Żbikowska (Ari), Joanna Domańska (Maria), Hanna Chojnacka-Gościniak (Britta), Aleksandra Adamska (Tinka), Brygida Turowska (Elisabeth), Julia Wierzbicka (Fany), Jędrzej Hycnar (Samuel), Krzysztof Plewako-Szerbiński (Thordur), Roch Siemianowski (Pan Kaan) oraz Magdalena Herman-Urbańska (Isabell, Fernanda).

Wicher i Mika należą do siebie bez względu na to ile oceanów ich dzieli. W najnowszej przygodzie ta magiczna więź okazuje się zarówno błogosławieństwem jak i przekleństwem. Przeznaczenie naszych bohaterów wisi na włosku. Aż do czasu gdy w ich życiu pojawia się wyjątkowa dziewczynka.

„Wicher: Przyjazd Ari” już w wybranych kinach!

Dodaj komentarz