„SpongeBob Kanciastoporty” to jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, tworzonych nieprzerwanie od 1999 roku przez Stephena Hillenburga. Przez 20 lat w emisji kreskówka zdobyła dziesiątki nagród, doczekała się 12 sezonów i ponad 260 odcinków, a w produkcji są już kolejne. Do serii przynależą również trzy filmy kinowe, z czego pierwszy zwiastun ostatniego z nich, „SpongeBob Film: Na ratunek”, został własnie opublikowany przez dystrybutora UIP, zobaczcie go poniżej!

W Polsce serial można było obejrzeć na antenie wielu stacji począwszy od roku 2004 w wersji szeptankowej. Z dubbingiem emitowany jest obecnie przez Nickelodeon Polska (od startu stacji w 2008 roku). Przez wszystkie lata emisji polska obsada pozostała niezmienna. I tak w dubbingu zwiastuna powracają: Jacek Kopczyński (SpongeBob/Keanu Reeves), Paweł Szczesny (Patryk), Zbigniew Suszyński (Skalmar), Mirosław Zbrojewicz (Pan Krab) i Monika Pikuła (Sandy).

Zmiany, zmiany, zmiany. W świecie SpongeBoba Kanciastoportego czas na wielkie zmiany. Musiał pożegnać się ze swym ukochanym Bikini Dolnym, w którym spędził tyle lat. No, ale nie miał wyboru. Musiał wyruszyć na ratunek Gacusiowi, swemu ukochanemu przyjacielowi.

„SpongeBob Film: Na ratunek” wpływa do kin 31 lipca!

Dodaj komentarz