Pierwszy zwiastun animowanego filmu kinowego ze Scooby-Doo został właśnie udostępniony przez dystrybutora, Warner Bros.! Produkcja o najsłynniejszym psim detektywie i jego przyjaciołach ze studia Hanna-Barbera nie tylko jest pierwszą animowaną opowieścią z tej serii, którą obejrzymy na dużych ekranach. Jest również wstępem do zapowiadanego uniwersum filmowego wspominanego wyżej studia.

Już „Scooby-Doo” pozwoli nam na nowo zapoznać się z takimi postaciami jak Błękitny Sokół i Dynopies, Kapitan Grotman, czy Dick Dastardly i jego pomocnik Muttley. W oryginalenj obsadzie głosów bohaterom użyczają m.in.: Zac Efron, Amanda Seyfried, Gina Rodriguez, Mark Wahlberg, Jason Isaacs, Kiersey Clemons, Tracy Morgan oraz Frank Welker jako Scooby-Doo.

Niedawno pytaliśmy Was, czyimi głosami powinni przemówić bohaterowie nowego filmu: starymi i dobrze znanymi z kreskówek, czy idąc drogą oryginału – nowymi, być może bardziej znanymi? Jakikolwiek koncept opracowaliście sobie już w głowach, w polskiej wersji zwiastuna wystąpili: Ryszard Olesiński (Scooby Doo), Jacek Bończyk (Kudłaty), Jacek Kopczyński (Fred), Beata Jankowska-Tzimas (Daphne) i Agata Gawrońska-Bauman (Velma), czyli stały skład Tajemniczej spółki! Poza ich dorosłymi głosami, w młodsze wersje bohaterów wcielili się: Jakub Strach (młody Kudłaty), Natalia Jankiewicz (młoda Daphne) i Zofia Modej (młoda Velma).

„Scooby-Doo” w kinach od 15 maja!

Dodaj komentarz