Do premiery gry „Death Stranding”, najnowszej produkcji Hideo Kojimy, pozostał zaledwie tydzień. Dziś na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się jej finałowy zwiastun trwający prawie 8 minut. Możemy w nim zobaczyć i usłyszeć większość głównych bohaterów. Pomimo mnóstwa wypuszczonych dotychczas materiałów dotyczących gry, większość jej aspektów owianych jest wciąż tajemnicą.

Death Stranding to gra akcji toczona z perspektywy trzeciej osoby w otwartym świecie. Ważną rolę odgrywa tu walka toczona w czasie rzeczywistym, w której wykorzystywać można zarówno gołe pięści, jak i elementy ekwipunku. Należy jednak uważać, bo nasi przeciwnicy mogą pozbawić nas jego części. W dniu premiery gra będzie dostępna na konsole PlayStation 4, jednak twórcy zapowiedzieli już, że w 2020 roku pojawi się również na komputerach stacjonarnych.

Głównemu bohaterowi, granemu przez Normana Reedusa (Daryl Dixon z serialu „The Walking Dead”), głosu użyczył Michał Konarski. Z kolei w roli Cliffa, w oryginale portretowanemu przez Madsa Mikkelsena, możemy usłyszeć Tomasza Dedka. Ponadto w zwiastunie wystąpili też: Piotr Grabowski (Die-Hardman, w oryginale Tommie Earl Jenkins), Janusz German (Higgs, w oryginale Troy Baker) oraz Andrzej Chudy (Deadman, w oryginale Guillermo del Toro).

W niedalekiej przyszłości Ziemią wstrząsają tajemnicze wybuchy, w wyniku których dochodzi do serii nadnaturalnych zdarzeń okrzykniętych mianem Wdarcia Śmierci. Po świecie zaczynają się panoszyć istoty z zaświatów, a wszystkim żyjącym stworzeniom grozi masowe wyginięcie. Sam Porter Bridges rusza w drogę przez wyniszczone pustkowia, by ocalić ludzkość przed rychłą zagładą.

„Death Stranding” w sprzedaży od 8 listopada!

Dodaj komentarz