Finałowy zwiastun filmu „Jumanji: Następny poziom” zadebiutował właśnie na kanale dystrybutora UIP w wersji z polskim dubbingiem. To już druga część tej serii, którą przyjdzie nam obejrzeć w kinach w rodzimej wersji językowej. Poprzednia, „Jumanji: Przygoda w dżungli”, zebrała bardzo pochlebne opinie widzów na całym świecie oraz odniosła komercyjny sukces w Polsce (mimo sprzeciwów internautów spowodowanych polskim dubbingiem). Oba obrazy są kontynuacją kultowego „Jumanji” z 1995 roku, gdzie główną rolę odegrał Robin Williams.

W polskiej wersji zwiastuna powracają wszyscy bohaterowie z poprzedniej części. Głosów użyczają im: Krzysztof Banaszyk, Bartłomiej Kasprzykowski, Mateusz Narloch, Julia Łukowiak, Weronika Humaj, Justyna Kowalska, Marcel Sabat, Patryk Czerniejewski i Wojciech Brzeziński. W nowych rolach występują natomiast Miłogost Reczek (Milo Walker, rola Danny’ego Glovera) oraz Henryk Niebudek (dziadek Eddie, rola Danny’ego DeVito).

Bohaterowie są zmuszeni do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

„Jumanji: Następny poziom” w kinach od 27 grudnia!

Dodaj komentarz