Dziś oficjalnie do Polski wkroczyła nowa platforma VOD, Apple TV+ of firmy Apple. Nie dosyć, że serwis nie może poszczycić się dużą ilością produkcji, to w dodatku nie jest w stanie zaproponować polskiemu widzowi niemal żadnej z nich w polskiej wersji językowej (większość nie ma ani dubbingu, ani nawet lektora, choć nie traktujemy go w kategoriach polskiej wersji). Wyjątkiem jest jednak serial dla młodszych widzów zatytułowany „Pomagadła”, którego odcinki opatrzone są ścieżką dubbingową. Obecnie na platformie znajdują się 6 odcinków tej serii.

Polski dubbing serialu powstał w studio Start International Polska, a jego reżyserem był Marek Klimczuk. W wersji polskiej udział wzięli: Beata Wyrąbkiewicz (Cody), Tomasz Steciuk (Pan Primm), Jacek Bończyk (Scatter), Mateusz Narloch (Heart) i inni.

Poznajcie Cody i Pomagadła, grupę żywiołowych potworków, które uwielbiają rozwiązywać problemy. Planowanie przyjęcia, wspinaczka górska albo opanowanie magicznej sztuczki – Pomagadła to rozgryzą – a wszystko zaczyna się od planu.

„Pomagadła” już na Apple TV+!

Dodaj komentarz