Zgodnie z zapowiedziami, dziś w nocy zadebiutował drugi zwiastun najnowszej produkcji Marvel Studios – „Kapitan Marvel”. Od premiery minęło parę godzin, a już możemy rozkoszować się zajawką w wersji dubbingowanej!

Film opowiada o Carol Danvers, która zostaje poddana eksperymentowi przez obcą rasę, zyskując przy tym nadludzkie zdolności. Produkcja pozwoli nam na spotkanie ze znanymi już z Kinowego Uniwersum Marvela postaciami zarówno w kosmosie (Lee Pace jako Ronan i Djimon Hounsou jako Korath ze „Strażników Galaktyki”) oraz na Ziemi (Samuel L. Jacksone jako Nick Fury i Clark Gregg jako Phil Coulson z „Avenegrs”). Poza nimi w obsadzie również Jude Law (Walter), Ben Mendelson (Talos), Gemma Chan (Minn-Erva), Lashana Lynch (Maria Rambeau), Annette Bening i Rune Temte (Bron-Char).

W polskiej wersji zwiastuna wystąpili m.in.: Maria Dębska (Carol Danvers/Kapitan Marvel), Krzysztof Stelmaszyk (Nick Fury), Przemysław Stippa (Walter), Sławomir Grzymkowski (Talos) i Maria Ciunelis w nieznanej wciąż roli Annette Bening.

Premiera 8 marca 2019, a poniżej zwiastun!

Dodaj komentarz