Nowa seria „Totalnej Porażki” już w listopadzie pojawi się na Cartoon Network. Licząca 52 odcinków „Totalna Porażka: Przedszkolaki” przedstawi nam znanych już bohaterów w zupełnie nowym wydaniu – wszyscy zamieniają się w dzieciaki! Osadzeni w przedszkolu są skazani na łaskę Szefa. Poza postaciami z poprzednich serii, w tej serii pojawi się również postać Jude’a Lizowskiego, bohatera serialu „6 w pracy” emitowanego w Polsce na kanałach ZigZap i teleTOON+. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy klip opublikowany przez Cartoon Network na ich oficjalnym kanale na YouTube.

W polskiej wersji możemy usłyszeć głosy takich aktorów jak: Miłogost Reczek (Szef), Jan Aleksandrowicz-Krasko (Owen), Miłosz Konkel (Noah), Maksymilian Michasiów (Duncan), Magdalena Herman-Urbańska (Izzy), Mateusz Kwiecień (Jude), Agnieszka Fajlhauer (Courtney) i Joanna Sokołowska (Gwen). Oznacza to, że twórcom udało się zachować niektóre głosy postaci, jednak większość z nich została obsadzona na nowo.

Grupa nastolatków z „Wyspy Totalnej Porażki” została zamieniona w dzieciaki! Teraz będą musieli przechytrzyć kadrę i uciec z przedszkola, w którym zostali zamknięci.

„Totalna Porażka: Przedszkolaki” na antenie Cartoon Network zadebiutuje 25 listopada!

Dodaj komentarz