„Trolle 2” to nowa część animowanej serii od studia DreamWorks, a dystybutor UIP udostępnił właśnie jej pierwszy zwiastun z polskim dubbingiem, który możecie obejrzeć poniżej! Muzyczna produkcja kontynuuje losy znanych bohaterów, w rolę których w oryginalnej wersji wcielili się m.in.: Anna Kendrick, Justin Timberlake, Sam Rockwell, czy nowy nabytek w obsadzie – Jamie Doran („Pięćdziesiąt twarzy Greya”).

W polskim zwiastunie w swoich rolach powracają: Magdalena Wasylik (Poppy), Piotr Bajtlik (Mruk), Jarosław Boberek (Chmurzak), Artur Pontek (Gwidon Diament), Zbigniew Konopka (Król Peppy), Jakub Szydłowski (Kufer), Sebastian Perdek (Duży) oraz Monika Węgiel-Jarocińska (Królowa Rocka).

Queen Poppy i Branch odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi ich całej populacji, bohaterowie wyruszą w wielką podróż przez nowe, niebezpieczne lądy, by pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.

„Trolle 2” w kinach od 29 maja!

Dodaj komentarz