Do sprzedaży trafiło już płytowe wydanie filmu „Spider-Man: Daleko od domu”. To kontynuacja „Spider-Man: Homecoming” z 2017 roku i ostatnia produkcja 3. fazy Kinowego Uniwersum Marvela następująca bezpośrednio po kulminacyjnym „Avengers: Koniec gry”. Obraz wyprodukowany został przy współpracy Sony Pictures (właścicielem praw do postaci człowieka-pająka) oraz Marvel Studios (twórcami MCU), a w obsadzie powrócili: Tom Holland, Zendaya Coleman, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Marisa Tomei i Jon Favreau. W postać głównego antagonisty wcielił się Jake Gyllenhaal.

Polska wersja językowa powstała w studio SDI Media. Do dialogów Marcina Bartkiewicza reżyserował Artur Kaczmarski. W obsadzie znaleźli się: Jakub Gawlik, Grzegorz Małecki, Wiktoria Wolańska, Sebastian Perdek, Weronika Humaj, Michał Piela, Kinga Ilgner, Krzysztof Stelmaszyk i Anna Dereszowska. Poniżej możecie zapoznać się z dostępnymi wersjami polskiego wydania filmu.

Peter Parker, znany jako przyjazny Pajączek z sąsiedztwa, wybiera się na szkolną wycieczkę do Europy. Niestety jego wakacyjne plany legną w gruzach, kiedy pojawia się Nick Fury. Chłopak postanawia pomóc mu w rozwiązaniu zagadki ataków, które sieją spustoszenie na całym kontynencie.

Dodaj komentarz