„Pogromcy duchów. Dziedzictwo” to polski tytuł najnowszej produkcji z serii o „Pogromcach duchów”, który do kin wejdzie w lipcu przyszłego roku. Dotychczas żadna z trzech części (odpowiednio z lat 1984, 1989 oraz 2016) nie otrzymała polskiego dubbingu. Czy najnowsza odsłona, będąca swoistym rebootem, doczeka się w końcu pełnego polskiego opracowania? Zobaczcie pierwszy zwiastun z napisami i oceńcie sami!

Tym razem w główne role wcielą się młodzi aktorzy, Finn Wolfhard („Stranger Things”) oraz Mckenna Grace („Kapitan Marvel”), do których dołączą Paul Rudd („Ant-Man”) i Carrie Coon („Avengers: Koniec gry”). Dodatkowo w obsadzie w swoich rolach powrócą też oryginalni aktorzy: Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver i Annie Potts.

Produkcja ma łączyć w sobie elementy science fiction i horroru, a reżyser – Jason Reitman – chce przestraszyć młodsza widownię. To duża zmiana w stosunku do poprzedniej części, która wykorzystywała dość prymitywny humor. To jeden z powodów, dla których wielu widzom nie przypadła do gustu i nie jest uznawana za kanoniczną. Z drugiej jednak strony obecność komediowego aktora, Paula Rudda, wskazywać by mogła, że pojawią się również elementy humorystyczne – czyli podobnie jak w obu oryginalnych filmach.

Samotna matka i jej dwoje dzieci przybywają do małego miasteczka, gdzie odkrywają tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami duchów oraz sekretny spadek, który pozostawił im dziadek.

„Pogromcy duchów. Dziedzictwo” w kinach od 10 lipca!

Dodaj komentarz