„Święta nie na bogato” to jedna z niewielu świątecznych produkcji, które na Netfliksie doczekają się w tym roku dubbingu – a szkoda, bo mogłoby ich być znacznie więcej. Mimo wszystko platforma udostępniła właśnie zwiastun nowego filmu aktorskiego w polskiej wersji językowej. W tej romantycznej komedii w głównych rolach wystąpią m.in.: Romany Malco, Stormi Maya, Sonequa Martin-Green, La La Anthony i Tamala Jones. Z jakiegoś powodu Netflix wrócił też do dziwnej tradycji nakładania dubbingu na ściszoną wersje oryginalną. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej

W obsadzie zapowiedzi występują m.in.: Tomasz Błasiak, Marta Markowicz-Dziarkowska, Anna Sroka-Hryń, Zbigniew Suszyński i inni. Znając politykę serwisu, polska wersja zwiastuna została stworzona z gotowego już dubbingu, a więc dokładnie taką obsadę usłyszymy w filmie również w dniu premiery.

Popularny DJ radiowy traci pracę właśnie wtedy, gdy czwórka jego rozpieszczonych dzieciaków wręcza mu swoje listy wymarzonych prezentów świątecznych. Zaciskając pasa, rodzina zaczyna rozumieć, że lepiej być niż mieć.

„Święta nie na bogato” na platformie Netflix od 28 listopada!

Dodaj komentarz