Gra „Star Wars Jedi: Upadły zakon” trafiła sprzedaży prawie tydzień temu. Wczoraj na kanale YouTube Xbox Polska opublikowane zostały materiały zza kulis powstawania polskiego dubbingu do produkcji. Zobaczcie poniżej co o swoich rolach mówią Danuta Stenka i Stefan Pawłowski, którzy wcielają się w główne role. Gra należy do świata Gwiezdnych wojen; jest dostępna na urządzenia XONE, PS4 oraz komputery stacjonarne, a jej producentem jest należące do Electronic Arts studio Respawn Entertainment.

Dubbing powstał w studio Sound Tropez w reżyserii Maksymiliana Bogumiła, a w głównych rolach wystąpili m.in.: Danuta Stenka (Cere Junda), Stefan Pawłowski (Cal Kestis), Anna Szymańczyk (Ninth Sister Inquisitor), Artur Dziurman (Darth Vader), Grzegorz Wons (Darth Sidious), Izabela Perez (Nighsister Merrin), Janusz Wituch (Greez Dritus) i Krzysztof Stelmaszyk (Saw Gerrera).

Wraz z wydaniem rozkazu 66 Imperium rozpoczyna eksterminację wszystkich Jedi. Jako zbiegły Padawan Jedi walczysz o przetrwanie, zgłębiając sekrety dawno wymarłej cywilizacji w nadziei na odbudowę Zakonu Jedi.
Po uratowaniu się przed czystką Jedi stajesz przed zadaniem odbudowy upadłego zakonu. Przyjdzie ci poskładać kawałki swojej obróconej wniwecz przeszłości i ukończyć szkolenie Jedi, pozostając zarazem o krok przed Imperium i jego zabójczymi inkwizytorami.

„Star Wars Jedi: Upadły zakon” już w sprzedaży!

Dodaj komentarz