„Czarna Wdowa” to produkcja rozpoczynająca zupełnie nową, czwartą już, fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Film skupia się wokół tytułowej Czarnej Wdowy, członkini drużyny Avengers oraz jej przygodzi, której akcja rozgrywa się po wydarzeniach z filmu „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem!

W główną rolę ponownie wcieli się Scarlett Johansson, a partnerować jej będą Florence Pugh („Midsommer”), David Harbour („Hellboy”) oraz Rachel Weisz („Oz: Wielki i Potężny”). Ze zwiastuna wiemy również, że w jednej z ról powróci też William Hurt w roli Generała Rossa, którego ostatnim razem mogliśmy oglądać w uniwersum w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”. Głównym przeciwnikiem w obrazie będzie postać zwana Taskmaster, jednak nie wiadomo jeszcze kto wcieli się w jego rolę.

W polskiej wersji językowej zwiastuna wystąpili natomiast: Wiktoria Gorodeckaja, która powtarza swoją rolę Nataszy Romanow, Zuzanna Saporznikow (Jelena Biełowa), Wojciech Żołądkowicz (Aleksiej Szostakow), Dorota Landowska (Melina Wostokow) oraz Tomasz Dedek w roli Generała Rossa. Warto zauważać, że poprzednim razem temu ostatniemu głosu użyczał Mariusz Benoit, który nie pojawił się też w niedawno opublikowanym zwiastunie Gwiezdnych wojen w roli Luke’a Skywalkera.

Wydaje się, że to kolejny aktor, który zostaje odsuniętych od wszystkich swoich ról w dubbingach reżyserowanych przez Waldemara Modestowicza. Poprzednim był Grzegorz Wons, którego twórca dubbingów MCU i Gwiezdnych wojen wymienił w rolach Howarda Starka oraz C-3PO. Obaj aktorzy wciąż aktywnie udzielają się zawodowo zarówno w produkcjach serialowych, teatralnych oraz dubbingowych, więc ich brak chęci/czasu może nie być powodem niobecności.

„Czarna Wdowa” zadebiutuje w kinach 1 maja!

Dodaj komentarz